PAST COMMITTEES
2019-2020 COMMITTEE

President - Dorothy McDowell

Director of Development - Amelia Tupper

Treasurer - Juliet Dowley

Marketing Manager - Bryony Streets

Secretary -  Justin Kendall

Technician - Ran Michaeli

2017-2018 COMMITTEE

President - Isobel Hambleton

Director of Development - Chloe Dootson-Graube

Treasurer - Lucy Miles

Marketing Manager - Callum Coghlan

Secretary - Sophie Coe

Technician - Ran Michaeli

2015-2016 COMMITTEE

President - Ell Potter

Director of Development - Matthew Roberts
Treasurer - Edward Armstrong
Marketing Manager - Henry Farr
Secretary - Robyn Bower-Morris

2013-2014 COMMITTEE

President - Emma Brand

Director of Development - Will Felton
Treasurer - Andrew Hall
Marketing Manager - Louisa Adams
Secretary - Heloise Lowenthal

Assistant Technician - Samuel Littley

2011-2012 COMMITTEE

President - Jack Sain
Vice President - Luke Gormley
Treasurer - Gina Ford
Marketing Manager - Katherine Skingsley
Secretary - Simon Devenport



2009-2010 COMMITTEE

Presidents - Tatiana Hennessey, Jack Rennison

Secretary - Aimee Cliffe

Standing - Julia McLaren, Louisa-Claire Dunningan

Technician - Daniel Travers



2008-2009 COMMITTEE

President - Hannah Martin 
Vice President - Phoebe Thompson
Treasurer - Rebecca Threfall
Secretary - Sophie McClancy

Technician - Gwyn Skone


2018-2019 COMMITTEE

President - Robyn Allen

Treasurer - Callum Coghlan

Marketing Manager - Bryony Streets

Secretary - Dorothy McDowell

Technician - Ran Michaeli

2016-2017 COMMITTEE

President - Matthew Roberts

Director of Development - Rory Grant
Treasurer - Una O'Sullivan
Marketing Manager - Lucy Miles
Secretary - Isobel Hambleton

2014-2015 COMMITTEE

President - Heloise Lowenthal

Director of Development - Ell Potter
Treasurer - Alexander Grew
Marketing Manager - Surya Bowyer
Secretary - Ione Wells

Assistant Technician - Samuel Littley

2012 - 2013 COMMITTEE

President - Jack Sain

Vice President - Simon Devenport
Treasurer - Sean Ford
Marketing Manager - Will Felton
Secretary - Emma Brand

Assistant Technician - Samuel Littley

2010-2011 COMMITTEE

Presidents - Mark J Dowds, Jessica Denny
Vice President - Violet Cloutman
Treasurer - Katherine Jenkins
Secretary - Flora Ropek-Zackon

Technician - Daniel Travers

2007-2008 COMMITTEE

President - Agata Patyna
Vice President - Asia Osborne
Treasurer - John Maher
Keble Drama - George  Warren

Technician - Gwyn Skone

O'REILLY THEATRE